#_LOCATIONMAP

Dátum
01.02.20


Organizátormi súťaže je klub modelárov Jolly Rogers v Trnave, ktorý nadväzuje na podobné akcie tohoto druhu, organizované v predchádzajúcich rokoch trnavskými modelármi. Miesto konania je mestská športová hala v Trnave, kde máme k dispozícii viac ako 3000 m² priestoru.

Hlavnými bodmi programu budú:
•    výstava a súťaž plastikových modelov a miniatúr (nielen “výstavných” miniatúr, ale aj “herných” miniatúr, využívaných na strategické stolové hry),
•    predvádzanie stolových hier s miniatúrami,
•    predvádzanie historicky verných funkčných modelov,
•    predvádzanie, testovanie a poradenstvo pri práci so striekacími pištoľami rôznych typov,
•    výstava ťažkej vojenskej techniky, prerobenej na záchranársku a hasičskú techniku,
•    prístup do súkromnej zbierky obsahujúcej tisíce artefaktov z obdobia 2. sv. vojny a ČSLA, desiatky amerických áut, motoriek, atrakcie pre deti,
•    predaj modelov a príslušenstva atď … (sledujte na www.facebook.com/ModelConTrnava)

Vzhľadom na propagáciu, ktorú pre akciu pripravujeme, očakávame pomerne veľký záujem o návštevu zo strany širokej verejnosti, v Trnave majú podobné akcie vysokú návštevnosť.
Pre modelárov sme pripravili atraktívne ceny, napr. v 5 špeciálnych kategóriách odovzdáme ceny vo hodnote viac ako 450 EUR vo forme poukážok na nákup modelov a príslušenstva, v rámci všetkých bežných kategórií budú udeľované reprezentatívne trofeje a ďalšie ceny a zabezpečíme objektívne hodnotenie 3-člennými porotami, vytvorenými zo zástupcov rôznych klubov. Počas súťaže sa nebudú súťažiaci nudiť, bohatý sprievodný program (vyššie naznačený) im umožní stráviť príjemný deň v Trnave, počas celého dňa budeme poskytovať priebežné info, fotografie a videá.

S pozdravom, Drobný Radoslav
organizátor ModelCon 2020 Trnava

tel. 0917 558 404
e-mail info@modelcon.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.